Мансур – значення і походження імені

Історія походження імені Мансур

Чоловіче ім’я Мансур арабського походження. Воно утворено від дієслова «срн», що означає «допомагати», «дарувати перемогу», «переможець», «той, хто бере верх», «святкує перемогу». Це ім’я має спорідненість з однокорінними іменами Насреддін, Насир, Нусрат, Мустансир. Ім’я Мансур може вимовлятися як Манзур.

Одне з перших згадувань імені Мансур було в 712 році н. е. Це було ім’я талановитого воєначальника і політика, засновника міста Багдад Абу Джафар аль-Мансур. Почесний титул «аль-Мансур» став ім’ям першого хлопчика Мансура.

Англійською мовою ім’я Мансур пишеться як Mansour. Від чоловічого імені Мансур утворилося жіноче ім’я Мансура (Манзура).

Значення та характеристика імені Мансур

Мансур – чоловік-переможець, який не може потерпіти поразку. Це дуже цілеспрямована людина, який зазвичай досягає поставлених цілей. Він розумний, у нього чудова пам’ять і розвинена інтуїція. Зазвичай Мансур отримує гарну освіту. Він енергійний, незалежний і емоційний. Він пунктуальний і завжди доводить розпочату справу до кінця. Мансур занадто довірлива людина і може бути обдурять. Любить подорожі і домашніх тварин.

У спілкуванні Мансур дружелюбний, хоча іноді буває запальний. Він упертий, і з ним нелегко сперечатися. Мансур образливий, але образа у нього швидко проходить. Чоловік не любить самотність і завжди намагається бути в оточенні людей. Неприємності переносить стійко. Це матеріаліст і реаліст. У нього можуть розвинутися такі негативні риси, як егоїзм, замкнутість, хитрість, деяка істеричність і користолюбство. Він може бути надто гордим, підозрілим і розважливим.

У дитинстві Мансур відрізняється спокійним, урівноваженим і поступливим характером. Це добре вихована дитина з прекрасними манерами, має уявлення про правила поведінки в суспільстві. Хлопчик терплячий, розважливий, іноді буває впертим і повільним. Відвідує спортивні секції.

Мансур може зробити кар’єру в будь-якій сфері діяльності. Він може стати успішним в професіях, пов’язаних з технікою. Це програміст, інженер, конструктор, водій. В колективі його люблять, і він може стати хорошим керівником. Працювати намагається сумлінно і відповідально. Може стати професійним спортсменом або тренером.

Цей чоловік стежить за своїм зовнішнім виглядом, він охайний і акуратний. У нього завжди гарний настрій і він вміє подобатися жінкам. Йому симпатичні розумні і ефектні дівчини. Його захоплюють щирість і багатий внутрішній світ. Мансур стає турботливим і господарським чоловіком і дбайливим батьком. Він намагається допомагати дружині в повсякденних справах. Мансур вірний дружині, щедрий і уважний, любить дарувати квіти і подарунки. Він прагне весь вільний час проводити з дітьми. Прагне дати їм все найкраще. Його діти зазвичай отримують дуже гарну освіту і розвиток.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Мася, Масик, Сур

Скорочений

Ман

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

агат, сардонікс

Метал

ртуть

Рослини

горіхове дерево

Тотемна тварина

летюча риба

Риси характеру

терплячість, повільність, упертість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Шейх Мансур Ушурма ((1765 – 1794) військовий, релігійний і політичний лідер кавказьких горців в кінці XVIII століття. Один з видних діячів Кавказької війни 1785-1791 рр.), Мансур ((розум.1427) старший син Идигу, бий Ногайської орди з 1419 року. Згідно із заповітом свого батька підтримував Сибірського хана з роду Шибанидов Хаджі-Мухаммада в боротьбі за владу в колишньої Золотої орди, який з допомогою ногайців захопив владу в східному Деште, але проголосивши себе ханом Золотої Орди, фактично і не намагався боротися за Поволжі.), Мансур Бабаханов ((1931 – 2012) радянський і таджицький вчений, професор кафедри вітчизняної історії Російсько-Таджицького (Слов’янського) Університету, керівник Науково-Дослідного Центру таджиків і персо-мовних народів світу Таджицькому Національному Університеті), Мансур Ісаєв ((нар.1986) російський дзюдоїст, майстер спорту міжнародного класу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: