Май – значення і походження імені

Історія походження імені Май

Ім’я Май має кілька варіантів походження.

З слов’янської версії ім’я Май означає «тепле серце». Це варіант жіночого імені Майя. За легендою Злата Майя була дочкою богатиря-велетня Святогора. Але переконливих доказів цієї версії не існує, так як джерела відомостей про слов’янської міфології дуже мізерні.

Згідно з грецькою версією, ім’я Май прийшло в Україну з Візантії. У стародавніх греків ім’я Майя (Μαϊα) носила плеяда – богиня родючості і матір бога торгівлі Гермеса. Воно перекладається як «матінка», «годувальниця».

По латинській версії ім’я Май пов’язано з назвою одного з місяців староримского календаря – Majus. Воно означає «народжений в травні». А сам місяць отримав назву від імені богині родючості Майести.

Єврейська версія зводить ім’я Май до арамитскому слова «מייא» – вода, яке часто зустрічається у Талмуді.

І остання версія відносить ім’я Май до епохи СРСР, коли звучало гасло «Мир, праця, травень!».

У Україні ім’я Май не має широкого поширення, його частіше можна зустріти в Німеччині і Японії.

Значення та характеристика імені Май

Маленький Май – добрий і чуйний дитина. Він уважно ставиться до оточуючих, не по-дитячому турботливий і серйозний. Май добре вчиться в школі, багато читає. Відвідує спортивні секції, може захоплюватися музикою або балетом. У нього багато приятелів, як серед хлопців, так і серед дівчат.

Май дуже любить проводити час з друзями. Він хороший організатор, з легкістю влаштує виїзд компанії на природу або тур вихідного дня. При цьому він візьме на себе основну масу витрат, буде розважати друзів протягом всього відпочинку.

Іноді Майю потрібно побути на самоті, щоб набратися сил, перезарядитися. Тоді він може без попередження зникнути на кілька днів. Залягти будинку з цікавою книгою або відправитися в сільську глушину слухати спів солов’я. Після такого нетривалого відпочинку, Май знову готовий до кругообігу життєвого веселощів.

самовладання через дрібницю, а потім ще довго приходити в себе. Йому потрібно постійно перебувати в центрі уваги, без уваги Май почуває себе непотрібним і покинутим. Він дуже щедрий чоловік, ніколи не відмовить у грошовій підтримці. На жаль, деякі користуються цією добротою і забувають повертати борги.

Професію Май вибирає неординарну, людина-свято не хоче витрачати дорогоцінний час на нудну, рутинну роботу. Май може стати тамадою, аніматором, шоуменом, циркачем, актором чи співаком. Іноді Майя приваблює робота психолога або педагога, він також може присвятити себе благодійності.

Як не дивно, але з жінками відносини у Майя складаються складно. Дівчата бояться його енергії, вважають легковажним і не надійним. Це не відповідає дійсності. У сімейному житті Май проявляє максимум серйозності. Він турботливий, працелюбний, уважний, готовий взяти на себе не тільки домашню роботу, але і догляд за дітьми з самого народження. Це той чоловік, якого дружині не доведеться силою тягнути на партнерські пологи. Він сам проявить ініціативу, буде жартувати під час процесу і зробить сотні неймовірних фотографій.

Іменини:

5 березня, 10 січня

Зменшено-лагідний варіант

Майчик, Маїк

Скорочений

Май

За церковним

Михайло

Колір

  • блакитний
  • помаранчевий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

хризоліт, топаз, опал

Метал

алюміній

Рослини

конюшина

Тотемна тварина

дельфін

Риси характеру

чуйність, дбайливість, весела вдача, оригінальність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Май Йошіда – японський футболіст; Май-Маєвський Володимир – воєначальник; Луїс Маия де Биттенкурт Менезес – футболіст; Май Фрідріх Карл – письменник; Май Ларс Лукас – футболіст; Май Фрідріх Перс – доктор медичних наук, онколог; Май Лі – художник, Май Роно – дизайнер, художник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: