Магомед – значення і походження імені

Історія походження імені Магомед

Ім’я Магомед є одним з варіантів вимови арабського імені Мухаммед, яке перекладається як “гідний похвали” або “вихваляється”. Більш стара форма цього імені – Махмуд. Різні форми імені Мухаммед дуже популярні серед сповідують іслам, так як батьки охоче називають хлопчиків на честь мусульманського пророка, сподіваючись, що він виросте гідним свого великого імені. Існує безліч родинних імен, частина яких, наприклад Мамбет, Мометто і Момодо помітно змінилися.

Так як ім’я дуже популярно, багато батьків вважають за краще називати дитину подвійним іменем, поєднуючи ім’я пророка з додатковим епітетом і просто милозвучною і відповідним за змістом словом.

Називаючи так дитину, батьки сподіваються, що син буде гідний свого великого попередника, одночасно демонструють свою прихильність ісламу і богобоязливість.

Значення та характеристика імені Магомед

Маленький Магомед – великий любитель розіграшів і оригінальних жартів, частина з яких батьки з задоволенням переповідають друзям, попередньо міцно покаравши шалуна за дотепність. Багата фантазія і гострий розум дуже допомагають Магомеду у навчанні, хоча іноді йому вкрай складно зосередитися на нудному завданні. Зате його люблять товариші за невичерпну енергію і життєрадісність. З ним не буває нудно, він доброзичливий і готовий прийти на виручку в складній ситуації.

Магомед смів, але обачний, він не буде кидатися стрімголов на будь-яку перешкоду, якщо є найменша можливість, він віддасть перевагу уважно вивчити ситуацію, дізнатися слабкі сторони противника, і тільки потім піде в атаку. Магомед майстерно володіє мистецтвом переговорів, які він веде використовуючи одночасно і жорсткий тиск, і більш делікатні методи досягнення поставленої мети.

Магомед чудово володіє ораторським мистецтвом, він уміє виступати перед людьми, добре тримає увагу великої аудиторії. Йому подобається бути значущим і помітним, для нього принципово грати значну роль в житті суспільства, тому чоловіки з таким ім’ям найчастіше обирають політичну кар’єру. У бізнесі і політиці він ніколи не йде по головах, вважаючи за краще залучати на свою сторону суперників, роблячи з них вірних друзів і соратників. Втім, з тими, кого він по-справжньому не любить, Магомед буває суворий. Він не прощає зради, довго пам’ятає образи.

У сімейному житті йому сильно заважає ревнощі, яку він може відчувати абсолютно на порожньому місці. Незважаючи на впевненість у собі, він боїться суперників, що часом призводить до складних стосунків із дружиною. Єдине, що рятує – невикорінне почуття гумору, він здатний побачити себе з боку і тверезо оцінити комічність безпідставних підозр. Дітей він любить і намагається долучити до своєї справи ще в шкільному віці, для нього вкрай важливо передати їм навички і життєві принципи, які він вважає важливими.

Магомед часто вибирає спортивну кар’єру, тут його наполегливість і енергія як ніде доречні. Він з великим задоволенням тренується, воліючи командні види спорту.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Магомедик, Магомедушка, Магомедка

Скорочений

Маг, Магомо

За церковним

немає

Колір

  • зелений
  • білий
  • золотий

Планета

  • Юпітер
  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

перли, алмаз, смарагд

Метал

золото, платина

Рослини

шипшина, рододендрон

Тотемна тварина

кіт, верблюд, альбатрос

Риси характеру

почуття гумору, дипломатичність, впевненість у собі

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Магомед Анкалаев – російський спортсмен, борець; Магомед Магомедов – радянський актор, цирковий канатоходець; Магомед Дибиров – російський художник дагестанського походження, Магомед Закриев – російський художник чеченського походження; Магомед Кажлаев – російський художник, абстракціоніст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: