Ліліана – значення і походження імені

Історія походження імені Ліліана

Є кілька теорій походження жіночого імені Ліліана. Згідно з найпоширенішою теорії, це звучне ім’я походить від французького варіанту «Ліліан», яке вважається похідним від популярного імені Елізабет. Згідно другої теорії, ім’я Ліліана утворено від латинського терміна «lilium», який дослівно перекладається як «квітка білої лілії». Відповідно до третьої версії, ім’я Ліліана має грецьке коріння і переводиться як «квітуча», «схожа на квітку», «квітуча як лілія».

Характеристика імені Ліліана: основні риси характеру

Володарка імені Ліліана – винахідлива творча особистість, наділена чарівністю і великою фантазією. У дитинстві Ліліана – велика фантазерка і вигадниця, що володіє глибоким внутрішнім світом. Дівчинка відрізняється веселою вдачею і незвичайними іграми, які вона вигадує для інших дітей. Будучи інтровертом, вона довго прибуває в світі своїх фантазій і неохоче «виринає на поверхню».

В юності Ліліана страждає від невпевненості в собі і довго не може визначитися з вибором подальшого напряму в навчанні. Як і всі інтровертні особистості, Ліліана чутлива і сентиментальна. Вона справляє враження легкого, чарівного людини, але насправді може бути схилу до тяжким роздумам і песимізму. Вона схильна до самоаналізу і часто розмірковує про сенс життя. Завдяки розвиненій інтуїції і надчутливості, Ліліана є дуже дипломатичним людиною, яка ніколи не скаже грубого слова.

У зрілому віці Ліліана – дисциплінований та відповідальний працівник. Вона легко осягає гуманітарні науки, тому домагається великих успіхів у таких сферах як педагогіка, психологія, література, філософія, історія. Вона може здаватися повільною, але це її якість з лишком окупається серйозним і методичним підходом до вирішення будь-якої проблеми. Вона дуже педантична і завжди доводить розпочату справу до кінця. Зайнявши крісло керівника, Ліліана бачить своїх підлеглих на крізь і не прощає поверховості, ліні і незібраність. Вона ніколи не буде влаштовувати публічний скандал і відчитувати співробітників при всіх, але, володіючи чіпкої пам’яттю, обов’язково зробить зауваження наодинці.

Позитивні риси характеру: вміння знаходити спільну мову з людьми, дисциплінованість, розвинена уява та інтуїція, здатність до співпереживання.

Негативні риси характеру: песимізм, невпевненість в собі, інертність.

Яка Ліліана в любові?

Створення затишного сімейного гніздечка – одна з найбільш пріоритетних завдань у житті Ліліани. Зазвичай перший шлюб, заснований на палкої закоханості в юному віці, невдалий, і тільки в другій половині життя, в більш зрілому віці, Ліліана зустрічає свою любов. У шлюбі вона вірна чоловікові і жертвує багатьом для того, щоб створити йому комфортні умови. Не терпить брехні і облуди в будь-якій формі. Завдяки розвиненій інтуїції Ліліана бачить обранця на крізь і від неї важко приховати будь-яку фальш. Для гармонійного союзу Ліліані важливо довіру і можливість іноді побути на самоті.

Іменини:

19 червня, 24 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Ліллі, Ліліанка, Линуся, Лінуха, Линуша, Ліля, Ляна

Скорочений

Орхідея, Лілія, Ліна, Яна, Аня, Лілі

За церковним

Сусанна

Колір

  • коричневий
  • білий

Планета

  • Меркурій
  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

яшма, перли

Метал

платина

Рослини

блекота, шафран, лілія

Тотемна тварина

чайка, водяна змія

Риси характеру

стриманість, обов’язковість, багата уява

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ліліана Проскуріна (прозаїк, член Спілки журналістів, Дійсний член міжнародної Академії духовного єднання країн і народів світу, член опікунської ради фонду «Літературний центр Петра Проскуріна», прозаїк; творчий псевдонім: Анна Гвоздєва), Ліліана Алешникова ((1935 – 2008) радянська і російська актриса театру і кіно, заслужена артистка РРФСР), Ліліана Кавані ((нар.1933) італійський режисер і сценарист, учениця Лукіно Вісконті і подруга Бернардо Бертолуччі, метр світової кінематографії; крім художніх і документальних фільмів знімає фільми-опери), Лилианна Лунгіна ((1920 – 1998) дівоче прізвище – Маркович; філолог і перекладач художньої літератури)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: