Історія походження імені Філіп
Ім’я Філіп зародилася в Стародавній Греції. Воно перекладається як “любитель коней”. Цим ім’ям називали міцних немовлят, яких потім в юнацькому віці відправляли на службу державі в кінноту.
Кінь був символом мужності, витривалості, влади. Наявність коні завжди підкреслювало достаток господарів.
Пізніше це ім’я поширилося на Захід. Популярним воно стало і у іудей: їм нарікали лідерів, розумних та сміливих чоловіків. На сьогоднішній день ім’я Філіп використовується у побуті в багатьох країнах і у різних народів.
Значення та характеристика імені Філіп
Філіп норовливим, його важко зупинити, як разогнавшегося скакуна. Він романтичний, красивий, гордий, цілеспрямований і впливовий. Не здатний на агресію, йому властиве почуття вдячності. У нього багато друзів, він прекрасний і цікавий співрозмовник, до якого часто звертаються за порадою чи допомогою.
До негативних якостей Філіпа можна віднести егоїзм, вередливість, зайву самостійність на межі з самоуправством. Він не приймає відмови, прагнучи досягти бажаного всіма способами.
Філя росте слабкою, примхливим, вразливим і неврівноваженим хлопчиком. Найчастіше розпещений увагою батьків, в більшості своїй маминим. Якщо дитину вчать бути сильним і вольовим, то всі негативні риси до юності зживають себе, в іншому разі вони поглиблюються і Філіп не розлучається з ними впродовж усього життя.
Ще в юному віці Філе подобається знаходиться в центрі уваги, добиватися успіхів в суспільстві і отримувати схвалення і похвалу з боку оточуючих. Невдачі збивають його з шляху і роблять Філіпа ненадійним у будь-яких випробуваннях: похнюпившись, без докорів сумління, він кидає розпочату справу і більше не повертається до нього.
Філіп одружується або дуже рано, або дуже пізно. Його дружина – спокійна, врівноважена і поступлива жінка, здатна закривати очі на примхи чоловіка, його любов до самого себе і буркотливість. Чудово ладнає з батьками обраниці і підтримує з ними теплі сімейні стосунки. У побуті він гидливий і з-за немитих підлоги або посуду здатний піти на розлучення.
З дружиною відвертий, розповідає їй про свої переживання і успіхи. Не забуває повчати домочадців, тим самим руйнуючи сімейні відносини. Любить своїх дітей і займається їх вихованням, спираючись не на книги, а на свій особистий досвід.
Марить керівними посадами, інтуїція при виборі професії його не підводить і в підсумку Філіп, завдяки своїм організаторським здібностям та відповідальності, швидко займає бажану нішу.
Він слухає поради та пропозиції колег, але під їх вплив не потрапляє і все намагається рішення приймати самостійно.
Володаря імені можна зустріти в таких професіях, як актор, продюсер, а також у багатьох творчих напрямках(музикант, художник, співак і т. д.). Успіхів домагається в юриспруденції, дипломатії, може стати відомим вченим в силу скрупульозності і скрупульозності характеру.
Здоров’я у Філіпа на перший погляд, чудово, але проблеми з серцем дають про себе знати вже в 30 – 35 років. Сам же він ставиться до свого здоров’я уважно і бережливо.
Іменини:
6 січня, 17 січня, 22 січня, 7 лютого, 7 березня, 11 квітня, 25 травня, 13 липня, 16 липня, 30 серпня, 15 вересня, 18 жовтня, 24 жовтня, 27 листопада, 28 листопада
Зменшено-лагідний варіант
Філіпчик, Филипочка, Філіпушка, Филечка, Филюшка, Филенька, Филюша
Скорочений
Филипка, Філ, Філя, Филек, Филюха
За церковним
Філіп
Колір
- малиновий
Планета
- Плутон
Стихія
- повітря
Камінь-талісман
рубін
Метал
алюміній
Рослини
липа, півонія
Тотемна тварина
каракурт
Риси характеру
сприйнятливість, неврівноваженість, егоїстичність
Число імені
8
Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям
Філіп-Поль де Сегюр (французький бригадний генерал, який входив в оточення Наполеона. Залишив спогади з історії наполеонівських воєн), Філіп Кіно (французький поет, драматург, лібретист; учень Трістана Відлюдника; автор трагедій, грали в театрі «Бургундський готель»; Вольтер в «Столітті Людовика ХІV» (1751) ставить Кіно в один ряд з Корнеля, Расином, Буало, Мольером і Лафонтена), Філіп Малявін ( російський живописець, який створив знамениту серію «квітучих російських баб» з елементами стилю «модерн»), Людвіг Філіп Зейдель (німецький математик і астроном)