Фарід – значення і походження імені

Історія походження імені Фарід

Чоловіче ім’я Фарід – це ім’я арабського походження. У перекладі на українську мову Фарід означає «неперевершений», «незрівнянний», «єдиний», «особливий». Іноді це ім’я перекладається як «перли».

Ім’я Фарід користується популярністю у мусульманських народів. Наприклад, воно дуже часто використовується серед татар і башкирів. Також його можна почути в Туреччині, Ірані, Індії, Азербайджані і в інших азіатських і африканських країнах.

Англійською мовою ім’я Фарід пишеться як Farid, на турецькому використовується варіант «Ferit». У Поволжі, у татарських і башкирських сім’ях, використовується дві форми цього імені – «Фарід» і «Фарит». Причому ім’я «Фарит» є одним з найвідоміших імен у татар.

Значення та характеристика імені Фарід

Фарід – це дуже чесний, справедливий і прямолінійна людина. Він може сказати в очі все, що думає. Фарід завжди говорить тільки правду і ніколи нічого не приховує. Це серйозний і відповідальний чоловік, який звик все робити грунтовно. Він комунікабельний, вміє розмовляти та слухати інших. Дружелюбність і увагу до співрозмовника привертають до нього людей. У Фаріда багато хороших друзів.

У дитинстві Фарід – це здатний, самостійний хлопчик з величезним потенціалом розвитку. Він любить сперечатися, відстоюючи свою точку зору. У нього твердий і впертий характер. Настанови та накази Фарід не переносить. Він дуже самовпевнений і здатний на імпульсивні необдумані вчинки. Батькам слід спрямовувати енергію Фаріда в потрібному напрямку і стежити, щоб хлопчик був постійно зайнятий корисною справою, яка йому подобається. Фарід любить читання та інтелектуальні ігри.

У Фаріда можуть бути такі негативні риси характеру, як егоїзм, упертість, владолюбство, надмірна гордість, зарозумілість. Фарід може сперечатися, навіть якщо знає, що не прав. Він може бути недовірливим, потайливим і грубуватим. Іноді Фарід може бути недисциплінованим. Йому часом не вистачає посидючості та терпіння, і він може залишити справи незавершеними.

Фарід зазвичай успішно підкорює кар’єрні висоти і може досягти високого суспільного становища. Це цілеспрямована і наполеглива людина. Фарід досягає успіху тільки завдяки працьовитості та інтелекту, він ніколи не піде на зраду або обман. У Фаріда розвинені лідерські якості. Він може стати хорошим керівником або підприємцем. З Фаріда може вийти відомий спортсмен. Також він може вибрати професію психолога, вчителя або юриста.

Фарід – чуттєвий і ніжний чоловік. Він турботливий і намагається передбачити всі бажання дівчини. Іноді його турбота може здатися нав’язливістю. Дружина Фаріда повинна вміти щиро захоплюватися ним, тоді їх союз буде міцним і довговічним. Фарід любить свою сім’ю, і вона грає велику роль в його житті. З дітьми він серйозний і суворий. Фарід займається дітьми, бере участь у їх вихованні, стежить за їх розвитком і успіхами і намагається допомогти дітям отримати гарну освіту.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Фарідушка, Фарідонька, Фарідочка, Фарік, Фарочка, Фарушка, Фаронька

Скорочений

Фарідка, Фара, Фарко, Фаррі

За церковним

немає

Колір

  • сіро-блакитний

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

опал

Метал

срібло

Рослини

мандрагора

Тотемна тварина

мураха

Риси характеру

справедливість, обов’язковість, товариськість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Алі фарід Каміло Мондрагон ((нар.1971) колумбійський футболіст, воротар), Фарід Мюррей Абрахам ((нар.1939) американський актор), Фарит Гильманов ((нар.1976) мер міста Салават з квітня 2011 року), Фарід Гасан огли Дадашев (азербайджанський учений, доктор геолого-мінеральних наук)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: