Джек – значення і походження імені

Історія походження імені Джек

Існує кілька легенд, як з’явилося ім’я. Одна з них свідчить, що в перекладі зі староанглійського Джек означає «бог милостивий». Друга за популярністю теорія говорить про французьких коренях, що ім’я — це видозмінений Жак. Інші версії звучать надто неправдоподібно, тому будемо вважати, що перша ближче до істини. Якщо заглибитися в статистичні дані, можна помітити, що називати дитину Джеком — досить популярне заняття з дев’яностих років минулого століття. Найчастіше володаря імені можна зустріти в Англії і Сполучених Штатах Америки, рідко — в Ірландії.

Значення та характеристика імені Джек

Хлопчиків, що носять ім’я Джек, зазвичай відрізняє внутрішня краса. Варто відзначити, що незважаючи на цей факт, не варто чекати від них відвертості й розуміння. Це закриті, замкнуті особистості, які не діляться своїми переживаннями ні з друзями, ні з ким би то не було. Свої секрети вони не відкриють навіть рідній матері. Це ж відноситься і до образ — ніхто не дізнається про них, крім самого Джека. Хоча володар імені закрита книга, він не проти побалакати. Користується авторитетом з дитинства, до Джека ставляться з повагою. Протиріччя в душі і дивовижна проникливість часто породжують проблеми в просуванні кар’єри або по службі, не кажучи вже про особистому фронті. Але природна витривалість в моральному плані дозволяє з легкістю переживати будь-які проблеми і негаразди. Джеку можна довіряти свої секрети, але не чекайте, що вони залишаться в таємниці. Через вроджену балакучості може запросто видати не тільки свої, але і чужі секрети.

У плані будь-якої діяльності Джек активний, але з такою ж швидкістю перегорає, воліючи дії бездіяльність. З віком відповідальність і працьовитість виходять на перший план, з легкістю стане правою рукою начальника, але думки отримати підвищення у нього навіть не виникне. Хоча у нього є всі задатки стати відмінним інженером або науковим працівником, та й взагалі до будь-яких точних дисциплін. Джек завжди знає, що, як і коли потрібно робити. Але разом з тим кар’єра для Джека на другому плані, головне — сім’я, до вибору супутниці ставиться з особливим трепетом і ретельністю. А коли зустріне, передасть кермо влади сімейним вогнищем. Залишити половинку поруч з собою Джеку важко, тому що природна холодність і скупість на емоції не дозволяють повною мірою передати мої почуття.

Іменини:

12 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Джекі

Скорочений

Джей

За церковним

Яків

Колір

  • малиновий
  • синій

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

сапфір, берил

Метал

олово, електрум, залізо

Рослини

жасмин, фіалка, базилік, дуб, кориця, абрикос, лаванда, папороть

Тотемна тварина

олень, слон, ведмідь, вівця, ластівка, пелікан, куріпка, павич, дельфін

Риси характеру

скритність, балакучість, витривалість, примхливість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Джек Ніколсон – актор, режисер, сценарист, продюсер; Джек Лондон – письменник; Джекі Чан – актор, режисер, каскадер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: