Динар – значення і походження імені

Історія походження імені Динар

Красиве чоловіче ім’я Динар відноситься до парних імен, від нього утворено жіноче ім’я Динара. Ім’я Динар має арабське коріння. Існує кілька версій його походження. У відповідності з першою, коренем цього імені є частка «дін», що в перекладі означає «віра», «релігія». Тобто, ім’я Динар тісно пов’язує свого носія з Богом, що дуже сприятливо для чоловіка. Друга версія – ім’я Динар має значення «золота монета», згадка про нього є в Корані, стародавній книзі, до якої мусульмани ставляться з повагою.

Крім того, ім’я Динар може трактуватися як «дорогий» або «дорогоцінний». Є ще одна версія походження цього імені. Лінгвісти стверджують, що вперше слово «динарій» стало вживатися в мові давніх римлян. У перекладі з латинської мови воно мало значення «монета зі срібла». Від цього слова відбулося чоловіче ім’я Динар. В християнському календарі ви не знайдете такого імені, що абсолютно не заважає його популярності.

Значення та характеристика імені Динар

Для малюка це ім’я несе багато позитиву. Воно зробить хлопчика самостійним, чесним, витривалим, сміливим і емоційним. З цієї причини Динар приносить дуже мало клопоту своїм батькам. Хлопчик відрізняється спокійним характером, він рано стає дорослим, намагається допомагати батькам, не завдавати їм неприємностей. Ця людина з раннього дитинства наче оповитий ореолом нікого магнетизму, змушує оточуючих ставитися до нього з розчуленням і захопленням.

Вже в дитячому саду він стає лідером серед своїх однолітків, і вони не чинять опір його наказам, тому що Динар дуже рідко проявляє агресію. Оскільки хлопчик вміє поставити себе на місце іншої людини, йому неважко переконати оточуючих, що необхідне йому дію – їх власне бажання. У підлітковому віці Динар може здійснювати необдумані вчинки, до яких його призводить зміна життєвих пріоритетів. Щоб цього не трапилося, батькам потрібно ще в ранньому віці стати для хлопчика справжніми друзями.

Якщо підлітковий вік закінчиться благополучно, у батьків більше не буде проблем з Динаром. До закінчення школи це буде цілком сформувався молодий чоловік – добрий, мужній, відкритий, лояльний. До таким юнакам дуже тягнуться дівчини. Але в цьому віці Динара буде більше залучати чоловіча дружба. Друзів у неї небагато, можливо, навіть один друг, але відносини з ним будуть дуже теплими й довірчими.

Динар дуже серйозно ставиться до вибору професії, йому необхідний солідний заробіток. Цей молодий чоловік дуже цінує затишок і комфорт, для досягнення своїх цілей він докладає чимало зусиль. У Динара видатні розумові здібності, з цієї причини звичайні робочі професії не є пріоритетними для нього. Йому потрібно спробувати себе в бізнесі, або постаратися стати видатним фахівцем в юриспруденції, медицині, банківській справі. Коли Динар міцно стане на ноги, він буде підшукувати наречену, красиву, спокійну, доброзичливу дівчину.

Іменини:

немає варіантів

Зменшено-лагідний варіант

Динарчик

Скорочений

Дін

За церковним

немає варіантів

Колір

  • жовтий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

агат

Метал

срібло, золото

Рослини

мелісса

Тотемна тварина

кіт манул

Риси характеру

цілеспрямованість, самостійність, доброта

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Динар Білялетдінов, російський футболіст; Динар Шаріпов, радянський, російський футболіст, півзахисник; Динар Фейсханов, композитор, співак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: