Динислам – значення і походження імені

Історія походження імені Динислам

Ім’я Динислам досить часто зустрічається на Сході. Це красиве чоловіче ім’я особливо поширене в Татарстані, Башкортостані. Воно має тюркські корені, означає – «мусульманин», «вірний послідовник мусульманства», «покірний Аллаху». Ім’я складається з двох частин, з’єднаних в єдине слово, наголос у якому слід ставити на букву «а». Частка «Дін» означає «віра», «релігія»; «іслам» – «послідовник мусульманства», «покірний Аллаху».

Саме ім’я Динислам вимагає від його носія ретельного, непорушного дотримання релігійних постулатів. Динислам просто зобов’язаний мати тверді переконання, бути мудрим, прагне до справедливості. Але цьому чоловікові, як нікому іншому, треба знати міру. Якщо він буде занадто ревно слідувати релігійним принципам, це може спричинити чималі проблеми і розбіжності в сім’ї. Далеко не всі родичі погодяться жити в одному будинку з ярим і нетерпимим прихильником релігійних поглядів.

Значення та характеристика імені Динислам

Маленький Динислам неймовірно прив’язаний до своїх батьків, він любить, поважає їх, завжди прагне надати посильну допомогу. Трепетне ставлення до батьків чоловік збереже на все життя. Він намагається жити з ними в одному будинку, або неподалік. Динислам дуже уважно ставиться до порад матері, любить вести задушевні розмови з батьком.

Його не варто недооцінювати – цей чоловік не настільки безкорисливий, як може здатися на перший погляд. Вигоду він не упустить, зовсім не акцентуючи уваги оточуючих на свою зацікавленість в якій-небудь справі. Він створює враження дбайливого й уважного людини, і насправді є таким. При цьому Динислам не дає себе використовувати, він дуже розумний і розважливий, щоб довірятися підступним людям.

Спритники, хитруни та маніпулятори обходять цього чоловіка стороною, вони інтуїтивно відчувають, що тут їм не буде поживи. А хороші знайомі, друзі і родичі завжди можуть розраховувати на підтримку Динислама. Цей чоловік проживає своє життя без всяких масок, він завжди чесний і правдивий. Динислама не приваблює монотонна, одноманітна робота. Це креативна особистість, оригінальна і безпосередня. При виборі професії йому потрібно звернути увагу на творчі спеціальності, юриспруденцію, дизайн або архітектуру.

Динислам може досягти великих висот у своїй кар’єрі, але це ніколи не зробить його зарозумілим. Кар’єрне зростання потрібен йому лише для того, щоб добре забезпечувати свою сім’ю, мати можливість допомагати батькам. Динислам – прихильник великої родини, він дуже любить дітей. Цей чоловік уважно придивляється до дівчат, намагається відшукати серед них ту єдину, з якою він буде по-справжньому щасливий.

Його цікавить спокійна, мила, добре вихована дівчина, яка зможе стати доброю матір’ю його дітям. В його великому і красивому будинку затишно і тепло всім домочадцям, гостям, а дружина Динислама справедливо вважає свого чоловіка найкращим чоловіком у світі.

Іменини:

нема в церковному календарі

Зменшено-лагідний варіант

Динисламчик

Скорочений

Дін, Іслам

За церковним

немає варіантів

Колір

Планета

  • Венера

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

цитрин, олександрит

Метал

мідь

Рослини

деревій, глід

Тотемна тварина

олень

Риси характеру

правдивість, лояльність, надійність

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Динислам Исламетдинович Імангулов – електрик Стерлітамакського содово-цементного комбінату, Герой Соціалістичної Праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: