Джамал – значення і походження імені

Історія походження імені Джамал

Батьківщиною чоловічого імені Джамал є арабські держави. У різних країнах це ім’я вимовляється по-своєму, однак відмінність несуттєво, ім’я звучить цілком впізнається. Воно може вимовлятися як Гамаль, Джамал, Джімаль, Джимал, Ямиль, Джалал, Джемаль. У цього імені є кілька значень. В ісламських державах ім’я Джамал тісно пов’язане з релігією, і перекладається з мови цих народів як «раб Аллаха».

Є й інший переклад цього імені, в якому теж виразно простежується божественне начало. Джамал — означає «досконалий», «прекрасний», «незрівнянний». Ім’я відображає не зовнішні, а найвищі духовні якості, даровані чоловікові Всевишнім. Ще одне давнє значення імені Джамал — «верблюд». Народи, що живуть у пустелі, з великою пошаною ставляться до цього тварині, для багатьох з них воно досі є основою існування. Тому все, що відноситься до верблюду (ім’я Джамал теж), вважається чудовим, має божественний промисел.

Значення та характеристика імені Джамал

Зимовий Джамал відрізняється енергією і рухливістю. Навколишні мало цікавлять його. Це сумлінний, виконавчий чоловік, схильний до гуманітарних наук. Річний Джамал талановита в багатьох областях, але йому не вистачає рішучості і напору. Осінній часто страждає від власної ліні, але він — не авантюрист, не піддається поганому впливу. Весняний Джамал — жахливий сперечальник, любить перебувати в центрі уваги, до людей ставиться добре, завжди готовий їм допомогти.

Маленький Джамал талановитий і рухливий, вбирає нову інформацію не гірше губки. Єдине, що заважає хлопчикові стати відмінником — неуважність. Він з ранніх років прагне стати самостійним, батькам не варто обмежувати його інтерес до життя, але небезпечні предмети слід прибирати подалі. У нього багато друзів, хлопці ставляться до Джамалу з повагою, так як він володіє вираженими лідерськими якостями.

Якщо у Джамала виникають проблеми, він вирішує сам, але друзям завжди прийде на допомогу. У підлітковому віці він часто захоплюється спортом, воліє єдиноборства, де необхідно проявити силу в комплексі з технікою. Джамалу важко даються точні науки, зате в гуманітарних предметах він випереджає однолітків. Начитаний хлопець так багато знає, що зможе підтримати бесіду.

Йому потрібно обирати професію, яка приносить гроші і повагу оточуючих. Він може стати автогонщиком, юристом, будівельником. Джамал досягне висот у професії годинникаря, кулінара, столяра-червонодеревника. Творчі професії він вважає ненадійними і нестабільними в грошовому відношенні. Йому потрібно дбайливо ставитися до свого здоров’я, зміцнювати його з допомогою плавання, їзди на велосипеді, ходьби.

Джамалу необхідна справжня любов, щоб її знайти, він може витратити довгі роки. Йому потрібна спокійна, ніжна, скромна жінка. Він не поспішає одружуватися. Цей чоловік повинен бути впевнений, що зможе повністю забезпечувати свою сім’ю, тільки тоді він готовий зв’язати себе узами шлюбу.

Іменини:

немає в святцях

Зменшено-лагідний варіант

Джамалі, Джамалчик

Скорочений

Джамі

За церковним

немає в святцях

Колір

  • зелений
  • шоколадний

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

родоніт

Метал

мідь

Рослини

омела

Тотемна тварина

дельфін

Риси характеру

активність, рухливість, розважливість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Гамаль Абдель Насер, другий президент Єгипту, Джамал Рагімов, азербайджанський спортсмен-кіннотник, що спеціалізується в конкурсі, учасник літніх Олімпійських ігор у Пекіні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: