Денис – значення і походження імені

Історія походження імені Денис

Ім’я Денис має давньогрецькі корені. Відбулося воно від імені Дионисиос. Найчастіше це ім’я асоціюють з Діонісом – молодшим олімпійським богом, богом виноробства і родючості, покровителем вживання вина. В силу цього Денису часто приписують звання веселуна і гуляки.

Ім’я Денис на початку 20-го століття стали використовувати як ім’я самостійне. Дослівно воно перекладається як “належить Діонісу”, “підкоряється Діонісу”.

Вважається, що жіночі імена Деніз, Діонісія, Дениса утворилися саме від імені Денис, а не навпаки.

Ім’я Денис існує і в православних, і в католицьких святцях. В католицтві шанують святого Діонісія Паризького, який є покровителем Франції, Парижа.

Значення та характеристика імені Денис

До недоліків Дениса можна віднести неабияку захопленість, схильність до уяви, зловживання фантазіями і витончений обман. Це йде з дитинства: маленький Денис ні разу виплутується зі складних ситуацій за допомогою брехні і неправди, вигадують неймовірні історії і приводячи не існують “факти”, причому роблячи це так спритно, що оточуючі люди вірять йому остаточно і безповоротно. У більш зрілому віці брехня заважає Денису і в кар’єрі, і в особистому житті, так як люди поступово починають розчаровуватися в ньому.

Якщо Денис навчиться контролювати свої фантазії чи направляти їх у потрібне русло, він зможе добитися неймовірних вершин у будь-яких видах діяльності.

Денис схильний до алкоголізму, тому в юному віці краще обмежувати себе в прийомах алкоголю, інакше надалі згубна звичка призведе до руйнування і сім’ї, і професійної діяльності.

В цілому Денис дуже веселий, товариський і пустотливий. В малознайомій компанії легко може розповісти пару анекдотів і сам же над ними посміятися, не вважаючи себе при цьому клоуном або блазнем. І все ж по-справжньому яскравим, відкритим і експресивним він може бути лише у своїй, перевіреної часом, компанії. З ним не буває нудно.

Риси характеру імені Денис

Денис живе за нормами моралі, але не завжди бачить їх суворі рамки. Людина чуттєвий, часто саме почуттям і емоціям, забуваючи про розум.

Денис – поціновувач гарних речей, вишуканих вечорів, сам приймає гостей з відкритою душею і українською щедрістю. Обожнює прогулянки і подорожі. Дружелюбний, має хороших товаришів як серед чоловічої, так і серед жіночої статі.

У характері Дениса присутній користь. Легко може одружитися з розрахунку або скласти шлюбний контракт з вигодою для себе.

Образливий і запальний, він не рідко провокує конфлікти в сім’ї, на роботі, серед друзів. Не терпить самотності.

В досягненні успіху Денису допомагають такі риси, як обережність, терпіння, відповідальність і обов’язковість.

Ведений у випадках, пов’язаних з ризиком та адреналіном. Варто поманити його пальцем в таку ситуацію, і він тут як тут! Завдяки схильності до лідерства, швидко ставить всіх на місце і повертає ситуацію так, що веденими виявляються всі, крім нього.

Чим старше Денис, тим більше в ньому проявляється посидючість і терпіння, які приходять і усвідомлюються з досвідом.

Сімейні та любовні стосунки Дениса

Для Дениса важлива любов, він шукає її довго, і врешті-решт знаходить. У Дениса багато швидкоплинних зустрічей і відносин, які ні до чого серйозного не призводять. Любов і секс Денис отримує сповна і без особливих зусиль. Свою ревнощі вміло гасить, сам же не є вірною людиною, але запідозрити його в зраді практично ніколи не вдається.

Денис схильний до шлюбів з розрахунку, ставиться до цього спокійно і холодно. Любить красивих і доглянутих жінок, ставить ці якості на перше місце, а вже потім – жіночий розум, душу і рівень iq. Відносини починає з довіри і взаємної поваги.

У першому шлюбі щастя не знаходить, частіше другий шлюб – вдалий і на все життя. Але навіть у щасливому шлюбі дивиться на сторону і може без докорів сумління змінити дружині, приховавши цей факт від всіх і назавжди. Денис любить діточок, грає і займається з ними не тому, що так треба, а тому, що відчуває щире бажання це робити. Дітей виховує на ідеї свободи і права вибору.

Сім’я Дениса обов’язково повинна жити окремо від батьків. Спільне співіснування і спільний побут приведуть його до депресії, зривів і розлучення.

Дружина Дениса – легка на підйом, відкрита, розкута і сучасна. Перед дружиною він не приховує своїх почуттів, говорить і діє прямолінійно. За майбутньою дружиною доглядає тривалий час, як би облягаючи фортеця.

Вибір професії. Бізнес, кар’єра Дениса

Сфери турбізнесу і шоубізнесу створені для Дениса, або він створений для них. Все, що пов’язано з авантюрами і ризиком, також приваблює його. У начальства Денис завжди на хорошому рахунку, розглядають його лише як хорошого працівника зі сміливими ідеями, власним баченням проблем і їх неординарними рішеннями. Денис може знайти себе в якості менеджера або ж рекламного агента.

У фінансових справах Денису щастить, тому при участі в лотереї та розіграші він залишається завжди в плюсі. Виграні гроші з легкістю і бездумно витрачає і виграє знову, але завжди може зупинитися. Схильний до накопичення грошей, завжди має заощадження “на всякий випадок”.

Денис частково творча натура, прекрасний фантазер з аналітико-синтетичним розумом, що дає простір думкам. Ці якості допомагають Денису стати актором, письменником, журналістом або художником.

Здоров’я Дениса

Денис зростає хворобливим хлопчиком, часто переносить інфекційні захворювання, але до юності організм міцніє і Денис практично перестає боліти. У більш зрілому віці схильний до алкогольної залежності, що може серйозно нашкодити здоров’ю.

В силу своєї нестрессоустойчивости, Денис схильний до депресій, частого відсутності настрою, психозів. В основному це пов’язано з сімейними проблемами, з кар’єрним “гальмом” або проблемами в бізнесі. Порушується сон, з’являється загальна втома. Щоб уникнути цього рекомендується дотримувати режим дня, здійснювати щоденні прогулянки і не забувати про спортивні навантаження.

Ім’я Денис для дитини

Будучи ще зовсім маленьким, Денис занадто рухливий, не може сидіти на місці, з цікавістю ставиться до всього оточуючого. Завжди готовий до нових ігор, любить грати в компанії старших дітей.

В школі навчання дається легко, інформацію готовий вбирати як губка, швидко метикує, але із-за своєї неусидчивочти і відсутності намагань навчається, як правило, не дуже добре. Якщо заняття, предмет або тема уроку припадають йому до душі, він стає більш посидючим, але, як не крути, зі школи Денис виносить мало знань. Якщо вчитель буде розбивати одне велике завдання на багато маленьких, то це цілком може призвести Дениса до червоного атестату.

Вроджене цікавість сприяє подальшому становленню Дениса статус вченого, якщо він сам до цього буде розташований.

Енергії в ньому на стільки багато, що її вистачає і на оточуючих: з легкістю йде на авантюри, необдумані божевільні вчинки, тягнучи за собою друзів і беручи на себе роль організатора всього процесу. Правда, цієї енергії вистачає не на довго і Денис гасне, не завершивши почате і підводячи всіх, кого він встиг залучити в процес.

На прогулянках за ними потрібне око та око в будь-якому віці, аж до закінчення школи. Прудкість і юркость змушують Дениса вступати в активні ігри з однолітками, забуваючи про свою безпеку.

Пізніше юнацький максималізм і азарт переростають у глибоке захоплення, і якщо вдається знайти справу по душі, це справа стає справою життя, приносить дохід і успіх. На шляху до цього Денис здатний здійснювати безліч помилок, спробувавши свої сили в різних професіях.

В юності Денис – допитливий хлопчина і товариський. У будь-якій компанії він – веселун і без особливих зусиль може стати душею цієї самої компанії. Сходиться легко з новими людьми, так само легко знаходить нових друзів в абсолютно будь-якій обстановці.

Іменини:

17 січня, 6 лютого, 5 березня, 23 березня, 28 березня, 29 березня, 4 травня, 19 травня, 8 липня, 9 липня, 17 серпня, 31 серпня, 10 вересня, 19 вересня, 16 жовтня, 18 жовтня, 25 жовтня , 28 жовтня, 3 листопада, 14 листопада, 23 листопада, 2 грудня 12 грудня, 30 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Деська, Десик, Дениска

Скорочений

Дес, Ден, Денчик, Дуся

За церковним

Діонісій

Колір

  • сірий

Планета

  • Меркурій
  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

хризоліт, малахіт, сапфір

Метал

золото

Рослини

каштан, конвалія

Тотемна тварина

теля

Риси характеру

рухливість, цікавість, ініціатива

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Денис Панкратов – спортсмен-плавець, чемпіон світу та Європи, спортивний журналіст, Денис Мацуєв – російський піаніст, лауреат міжнародних конкурсів, Денис Фонвізін – знаменитий російський письменник, автор комедій, Денис Давидов – партизан Вітчизняної війни 1812 р., поет, військовий письменник, Денис Ноуелл Притт – англійський юрист і громадський діяч

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: