Даян – значення і походження імені

Історія походження імені Даян

Ім’я Даян має тюркські корені і буквально перекладається як “триматися”. У деяких джерелах можна знайти інформацію про те, що це ім’я є одним з імен Аллаха. В цьому випадку воно перекладається як “воздающий по заслугах”.

Значення та характеристика імені Даян

Маленький Даян зростає серйозним хлопчиком і вже з пелюшок більше є спостерігачем, ніж діячем. Часто завмирає в задумливою позі і дивиться в одну точку – така поведінка дитини не привід для паніки. Він трохи філософ з народження і певні події змушують Даяна багато роздумувати, щоб розібратися в тому, що відбувається.

У школі Даян завжди прагне докопатися до суті, тому в засвоєнні знань повільний і скрупульозний. У початкових класах найчастіше знаходиться в числі трієчників, а випускається медалістом. Підганяти дитину не варто – власний темп навчання ідеальний для нього, в іншому випадку ситуація лише погіршиться.

Після випуску зі школи Даян успішно закінчує вищий навчальний заклад і починає будувати кар’єру. Найчастіше володар імені стає бізнесменом. Він сильний духовно, практичний, вміє з усього, що відбувається отримати користь або, як мінімум, отримати досвід.

Відпочивати не вміє і не хоче і навіть перебуваючи у відпустці примудряється знайти собі роботу і зайняти свій день з ранку до ночі. Мозок Даяна щохвилини обмірковує сто варіантів розвитку подій у бізнесі. Він відмінно керує колективом, впевнено і відповідально, зберігаючи свій авторитет і при цьому перебуваючи в хороших відносинах з підлеглими.

Якщо Даяну не вдається вибудувати свій бізнес, то як простий робітник він поганий: впертий, неслухняний, невиконавчий, він завжди продовжує відстоювати свою точку зору, вважаючи її беззастережно вірною.

У справах любовних Даян – агресор, займає позицію авторитету в самому початку відносин з протилежною статтю. Не рідко оточуючі, дивлячись на його вплив на дружину і дітей, вважають Даяна тираном. Насправді таким не є: його сім’я відчуває себе максимально захищеною і оточена турботою, любов’ю і ласкою.

Зрада для володаря імені є причиною остаточного й безповоротного розриву відносин як дружніх, так і любовних. Його дружина не має права навіть на легкий флірт або безглуздий сміх зі стороннім чоловіком – ревнощі Даяну затьмарює очі і розбиратися в таких ситуаціях хто прав, хто винен, він не стане: розлучившись з дружиною, доб’ється всіма способами, щоб діти залишилися з ним.

Коло друзів Даяна обмежений. Він розбірливий в людях, знайомствах та спілкуванні, а тому близько до себе практично нікого не підпускає. Дорожить дружбою і своїх справжніх друзів сприймає як сістер і братів, ділячи з ними радість і горе. Вони ж у свою чергу отримують в особі Даяна надійного товариша, не здатного на зраду.

Чорна смуга в житті може збити Даяна з шляху і, зазнавши невдачі, він зламається. Втративши інтерес до подій навколо, може почати зловживати спиртними напоями і курити навіть якщо раніше подібного не робив і вважав це вадами.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Дайчик, Даяныч, Даянелло

Скорочений

Даянк, Даянчик

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

аметист

Метал

залізо

Рослини

осика, барбарис

Тотемна тварина

електричний вугор

Риси характеру

практичність, упертість, впевненість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

немає

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: