Далер – значення і походження імені

Історія походження імені Далер

Ім’я Далер має кілька варіантів походження і тлумачення. За однією з версій, Далер (دليري) – древньоперсидське ім’я, яке перекладається як «відважний», «сміливий». Беручи під увагу його поширеність не тільки в арабських країнах, але і в Індії, Пакистані, Єгипті, можна також говорити про більш давнє походження цього імені, та віднести його до праіндоєвропейським мови.

За іншою версією, ім’я Далер має більш сучасне походження. «Далер» – шведська монета, яку почав карбувати Карл XII, щоб покрити військові витрати у Північній війні. Однак ця версія дуже сумнівна, оскільки ім’я Далер не зустрічається в Швеції та інших країнах, де ця монета була в ужитку.

Ім’я Далер дуже популярно в Таджикистані, Казахстані, Азербайджані, Башкирії, Татарстані. Воно також поширене в інших мусульманських країнах і країнах, де проживають люди, які сповідують іслам: Туреччина, Іран, Ірак, ОАЕ, Єгипет, Палестина, Ізраїль, Пакистан, Індія. У Росії ім’я Далер зустрічається рідко.

Значення та характеристика імені Далер

У дитинстві Далер добрий і чуйний. Він уважно ставиться до оточуючих, не по-дитячому турботливий і серйозний. Далер дуже добре вчиться в школі, багато читає, вчителя люблять і поважають його. Хлопчик відвідує спортивні секції, захоплюється історією, музикою, малюванням. У нього багато приятелів, як серед хлопців, так і серед дівчат.

Далер дуже любить проводити час з друзями. Він вміє підтримати розмову, придумати розвага. Далер – щедрий дитина, який готовий поділитися з товаришем останнім.

В юності Далер – душа компанії. Він невтомний оптиміст, який в будь-якій ситуації знайде щось хороше. Його життєве кредо: все проходить, це теж минеться, настануть кращі часи. Але Далер не чекає кращих часів, він намагається зробити кожен день свого життя прекрасним і незабутнім.

Далер вкрай погано ставиться до людей, які намагаються зіпсувати йому настрою, скаржаться на життя, сумують. Він завжди готовий прийти на допомогу, дати пораду, описати десяток можливих рішень. Але якщо Далер бачить, що людині все це не потрібно, а просто хочеться викликати співчуття, він дратується. При цьому Далар легко прощає боржників і не тримає зла на кривдників.

Далер вибирає незвичайну професію. Він не любить одноманітну, рутинну роботу. Далер може стати аніматором, провідним весіль, шоуменом, циркачем, актором чи співаком. Іноді Далера приваблює робота психолога, педагога, лікаря, він також може присвятити себе громадській діяльності. Далер – захоплена натура, в роботі для нього головне-не прибуток, а задоволення від процесу.

Далер легко знаходить спільну мову з дівчатами, хоча багато хто вважає його легковажним і не надійним. Але при більш близькому знайомстві, стає зрозуміло, що Далер дуже серйозно ставиться до сімейного життя і відносин. Він турботливий, працелюбний, уважний. Далер не гребує жіночими обов’язками: вимити підлогу, приготувати обід, змінити памперс. Він гостинний і привітний господар. Цей чоловік чудово ладнає з батьками дружини, її родичами і друзями. Любить дітей.

Іменини:

15 квітня, 10 січня

Зменшено-лагідний варіант

Далерчик, Далеронька, Даленька

Скорочений

Даль, Леро

За церковним

Далер

Колір

  • блакитний
  • помаранчевий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

кварц, бірюза, хризоліт

Метал

алюміній

Рослини

мак

Тотемна тварина

акула

Риси характеру

чуйність, дбайливість, весела вдача, оригінальність

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Далер Адьямович – футболіст; Далер Хумар – співак; Далер Назаров – композитор; Далер Саїдов – фотограф; Далер Салієв – хірург; Далер Кузяев – футболіст; Далер Дустад – співак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: