Броніслав – значення і походження імені

Історія походження імені Броніслав

Звучне, суворе ім’я Броніслав за своїм походженням є старослов’янським ім’ям. Будь слов’янин без праці виділить тут два кореня, в незапам’ятні часи злилися в єдине слово. Мова йде про коріння «брон» і «слов», утворених від слів «боронити» і «слава». Дієслово «боронити» в даному випадку не має нічого спільного з сільськогосподарськими роботами. Тут у нього інше значення, «боронити» — означає «захищати». Трактування імені Броніслав така — «обороняти, захищати славу», або «славний в захисті».

Незважаючи на яскраве звучання, сильну енергетику, ім’я з кожним роком втрачає свою популярність. Хоча ще два десятиліття тому воно було досить затребуваним у північних, центральних регіонах України. Ударним голосним у цьому складному імені може виступати «а», або «і», це залежить від місцевості, де проживає його носій. В обох випадках це вважається правильним. У церковних святцях такого імені немає, оскільки його придумали язичники.

Значення та характеристика імені Броніслав

Броніслав відрізняється незалежністю, рішучістю, він дуже рухливий, активний, наполегливий у досягненні своєї мети. Цей спокійний, впевнений в собі молодий чоловік при необхідності зуміє складатися за себе, близьких людей.

Він прагне вибитися в лідери, може спробувати досягти бажаних висот за чужий рахунок. Чуже вплив для нього згубно, він обов’язково звільниться від нього. Цей чоловік обожнює веселі, галасливі компанії, багато проводить часу зі своїми друзями.

У Броніслава чимало проблем зі здоров’ям. Йому слід уважно ставитися до свого раціону, оскільки він схильний до харчових отруєнь. Особливу небезпеку для його шлунка являє річкова риба, морепродукти. Іноді Броніслав хитрує, симулюючи напади хвороби. Особливо часто він зловживає цим в дитинстві, не бажаючи йти в школу.

Броніслав щиро вважає, що в любовних відносинах верх завжди повинен здобувати чоловік. Йому потрібна спокійна, терпляча дівчина, яка вміє розуміти і прощати. Цей чоловік дуже звертає увагу на зовнішність своєї супутниці, її сексуальність. Сексуальність є головним критерієм оцінки обраниці. На яскравій, чуттєвої дівчині Броніслав може і одружитися.

У сімейних відносинах на перше місце Броніслав ставить секс. Він потребує бурхливих пристрастях, сексуальних прелюдіях. В медовий період життя його професійна активність піднімається на неймовірну висоту, він здатний звернути гори, дістати з неба місяць. Обраниці слід пам’ятати, що Броніслав не терпить вульгарності в одязі та поведінці. Вульгарність діє на нього як крижаний душ, може швидко охолодити гарячі почуття.

Цей чоловік може бути надійним чоловіком, але вірності від нього навряд чи варто чекати. Він любить дітей, не шкодує сил у роботі на благо сім’ї. Броніслав обов’язково стане успішною, якщо буде працювати на себе. Йому варто зайнятися власним бізнесом, юриспруденцією, медициною. Наполегливість, завзятість, інтуїція допоможуть йому досягти висот у обраній справі.

Іменини:

18 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Бронюшка

Скорочений

Броня

За церковним

Імені немає в святцях

Колір

  • зелений

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

смарагд

Метал

цинк

Рослини

базилік

Тотемна тварина

лисиця

Риси характеру

цілеспрямованість, доброта, порядність

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Броніслав Веріго, російський фізіолог; Броніслав Кузнєцов, радянський сходознавець, який займався вивченням Тибету; Броніслав Домбровський, радянський зоолог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: