Беслан – значення і походження імені

Історія походження імені Беслан

Ім’я Беслан часто можна зустріти в інгушській, російській, чеченський, монгольській мовах, а також у близьких до тюркських діалектів. Це ім’я в основному пов’язують саме з ісламською культурою, хоча допускаються і інші джерела його походження.

Всього є дві основні версії з якої мови походить ім’я Беслан. Перша версія свідчить, що чоловіче ім’я має відношення до турецької, тюркської культури і воно означає «правитель львів». Воно походить від широко поширеного турецького імені Аслан і від титулу-приставки ще часів Османської імперії – «бей». Дослівного перекладу титулу немає, означає «правитель», «головний». Згідно з іншою версією, ім’я Беслан є виключно абхазьким і в перекладі на українську означає «недоступний», «міцний».

Значення та характеристика імені Беслан

Чоловік Беслан дуже впертий, його практично неможливо прогнути, йому важко підлаштується під кого-небудь або рахуватися з думкою інших. Але назвати його справжнім егоїстом важко. Так, у нього на першому місці свої потреби і благополуччя його близьких і рідних.

Беслан дуже сильна особистість, до нього постійно тягнутися особистості слабший. Багато хто хоче мати його у себе в друзях, але молодий чоловік зовсім не боїться самотності. Наодинці з собою він відчуває себе досить комфортно, галасливі компанії – не для нього.

Беслан – хороший лідер, за ним підуть люди, які щиро будуть вірні йому і підтримувати в усіх починаннях. Він не скупердяй, але дуже відповідально ставиться до грошових витрат. Беслан вміє правильно розставляти життєві пріоритети, щоб правильно розподіляти гроші і не витрачати зайвого.

Найчастіше Беслану не потрібна додаткова мотивація до дії, він і сам може мотивувати оточуючих, самостійно приймає вірні рішення і бере на себе відповідальність за своїх близьких.

Головна мета і прагнення в життя Беслана – стати незалежним та вільним у всьому, особливо це стосується фінансової сфери. Він важко підпорядковується іншим людям. Але він ніколи не стане плисти за течією. Однак якщо дотримання субординації на роботі, підпорядкування життєвої ситуації незабаром зможе принести йому довгоочікуване матеріальне благополуччя і свободу – грозний «лев» скоритися і стане поступливішим «кошеням».

Йому важко знайти свою ідеальну другу половинку. Він – ватажок зграї, головний і домінуючий у відносинах. Багатьох представниць жіночої статі такі якості приваблюють в самому початку, але згодом їй стає важко утримати лева «на прив’язі» біля себе. Беслан користується великою популярністю серед жінок, але він не користується ними в своїх корисливих цілях. Чоловік з таким ім’ям дуже влюбливий і він щиро любить кожну свою пасію. Зустрівши ідеальну дівчину для себе, він стане ідеальним чоловіком для неї і навіть не гляне в іншу сторону. Але якщо дівчині вдалося підступністю заманити його в ЗАГС, такий шлюб довго не протримається. Він дуже любить свободу, щоб залишатися у відносинах з нелюбою жінкою.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Бесланчик

Скорочений

Беслан

За церковним

Беслан – мусульманське ім’я

Колір

  • блакитний
  • зелений

Планета

  • Нептун
  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

агат, перли, рожевий кварц, кунцит, перідот, флюорит, петалит, радолит

Метал

олово, цинк, платина

Рослини

туя, клен, конюшина, материнка, пшениця, нарцис

Тотемна тварина

жирафа, лисиця, куниця, павич, лев, жук-скарабей

Риси характеру

харизматичність, талант, сила, влада, сталість, комфорт, проникливість, емоційність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Беслан Берсиров – успішний російський підприємець, один із власників компанії ЗАТ «Будівельний трест». Беслан Аджинджал – відомий радянський і російський футболіст, грав у ролі півзахисника. Беслан Мудранов – успішний самбіст і дзюдоїст Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: