Клички для собак

Красиві клички для собак

Для багатьох господарів, пошук імені домашньої тварини – хвилюючий процес, який займає певний час. Незважаючи на гадану простоту, процес підбору звучної клички може викликати певні труднощі.

З одного боку, для цього не потрібно радитися з кінологом, так як подібне питання цілком можна вирішити в колі сім’ї, приклавши трохи уяви і озброївшись терпінням. Однак, нерідко виявляється так, що всі клички які приходять на розум або занадто прості, або дуже часто зустрічаються. Але ж хочеться щоб кличка була не тільки звучною і красивою, але і відображала певні особистісні риси і особливості тварини.

Виявляється, зробити правильний вибір зовсім не так просто, як здавалося спочатку. Крім того, не варто забувати, що клички для маленьких собак будуть відрізнятися від Імен для собак великих порід, не кажучи вже про те, що більшість котячих кличок собакам не підійде. Затягувати з вибором імені для собаки не варто, втім, як і з вибором імені для кота.

Домашні вихованці ідентифікують себе в сім’ї в тому числі і по імені, яке ви йому даєте. Кличка допомагає тваринам освоїтися, налагодити контакт з членами сім’ї, а у випадку з собаками, це значно прискорює процес дресирування і вчить відгукуватися.

Головні критерії вибору клички собак

Є кілька основних критеріїв при виборі імені, на які слід звернути увагу в першу чергу, тим більше, що це значно спростить вам завдання. Отже:

  1. Характер – добре, коли кличка відповідає характеру. Для цього, вам буде потрібно витратити деякий час на спостереження за своїм вихованцем. Також, не варто забувати, що нерідко ім’я тварини робить свій вплив і на його характер.
  2. Порода – тут важливий не тільки розмір собаки, але і певні особливості, які притаманні тій чи іншій породі.
  3. Звучність – не варто давати собаці ім’я, яке має схожість з командами, так як це негативно вплине на дресирування, вносячи плутанину в сам процес. Ідеально, якщо кличка буде короткою (для простоти запам’ятовування) і не буде викликати дискомфорт у оточуючих.
  4. Зовнішні риси – зріст, вага, забарвлення, кількість вовни – всі ці індивідуальні особливості вашого домашнього вихованця, можуть стати багатим джерелом підказок при виборі майбутнього імені.
  5. Стать – клички для собак хлопчиків, як правило, зовсім не схожі на імена для собак дівчаток. Так що, ви можете відразу відсіяти як мінімум половину варіантів.

В даному розділі ви знайдете клички для собак будь-яких порід і розмірів, а також імена для інших домашніх тварин, що значно спростить процес підбору.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: